Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fiyata Dahil : Otel transferi, Sigorta, Orman girişi(teleferik ücreti), Dağa çıkış ücreti

Fiyata Hariç :Hava fotoğraf ve videosu

Pilotunuz tarafından uçuş esnasında havada yapılan fotoğraf ve video çekimidir. Uçuş sonrası görüntülerinizi izleyerek extra ücret karşılığında pilotunuz’dan alabilirsiniz.

Uçuş için gerekli ekipmanlar:

*Hava şartlarına uygun rahat giysi (Hava Durumuna Bak)

*Spor ayakkabı giymeniz gerekmektedir.

Muheteşem Manzara ile  Ölüdeniz yamaç paraşütü etkinlikleri için bizlere sunduğu eşsiz doğası ve coğrafi özellikleriyle yamaç paraşütüne dair her şeyi kolaylıkla yapmamızı sağlıyor. Yamaç paraşütü için varlığını zamanında Alman bir sporcuya belli eden Babadağ Fethiye’ye bağlı olarak yamaç paraşütü etkinlerinin gerçekleştirildiği ortak alandır. Oldukça güzel doğası ve yamaç paraşütüne izin veren yer şekilleriyle bu dağa hayran kalacaksınız.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü için bizlere 5 adet resmi atlama pisti sunmaktadır. Bunlar sırası ile 1200, 1700, 1800 ve 1965 metre yüksekliğe sahip olan bu pistlerden havanın durumuna göre bir tanesi seçilerek atlayışlar yapılmaktadır. Bu konuda pist seçimi tam olarak pilotun iradesine bırakılmış şekilde pilot ve yolcu güvenliği baz alınarak yapılmaktadır. 1969 metre yüksekliğe sahip olan Babadağ zirvesinden uçtuğunuzda oldukça büyük bir heyecana kapılacaksınız.

Devamını okumak için tıklayınız.