tatilmood

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye yamaç paraşütü etkinlikleri için bizlere sunduğu eşsiz doğası ve coğrafi özellikleriyle yamaç paraşütüne dair her şeyi kolaylıkla yapmamızı sağlıyor. Yamaç paraşütü için varlığını zamanında Alman bir sporcuya belli eden Babadağ Fethiye’ye bağlı olarak yamaç paraşütü etkinlerinin gerçekleştirildiği ortak alandır. Oldukça güzel doğası ve yamaç paraşütüne izin veren yer şekilleriyle bu dağa hayran kalacaksınız. Babadağ yamaç paraşütü için bizlere 5 adet resmi atlama pisti sunmaktadır. 1200, 1700, 1800 ve 1965 metre yüksekliğe sahip olan bu pistlerden havanın durumuna göre bir tanesi seçilerek atlayışlar yapılmaktadır. Bu konuda pist seçimi tam olarak pilotun iradesine bırakılmış şekilde pilot ve yolcu güvenliği baz alınarak yapılmaktadır. 1969 metre yüksekliğe sahip olan Babadağ zirvesinden uçtuğunuzda oldukça büyük bir heyecana kapılacaksınız. Ölüdeniz yamaç paraşütü yaparken sizlerin ayaklarının altında kalacak ve bu eşsiz dakikalarda oldukça farklı bir görsel şölen yaşayacaksınız. Kalıcı anıları toplayacağınız bu dakikalarda yamaç paraşütüne dair tüm korkularınızı bir tarafa bırakacak kendinizi ölüdeniz manzarasına teslim edeceksiniz. Fethiye ve Babadağ dünya üzerinde yamaç paraşütü yapmaya uygun olan sayılı doğal harikalardandır. Burada hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan anın tadına vararak firmamızın yamaç paraşütü etkinliklerine katılabilirsiniz. Fethiye yamaç paraşütü pilotları yıl içerisinde hemen hemen 130.000 civarında uçuşa ev sahipliği yapan Babadağ pistlerinde binlerce kez uçuş gerçekleştirerek bu konuda dünya geneline ün salmışlardır.

Kalkıştan İnişe Kadar Olan Dakikalar

Pilotunuz tarafından seçilen pistten seri adımlarla kalkış yaptıktan sonra ilk saniyeler hayatınızda hiçbir zaman unutamayacağınız kadar heyecan ve adrenalin dolu geçecek. Sonrasında ayaklarınızın altına serilecek olan ölüdeniz manzarasıyla tüm bu heyecanın yerini huzurun aldığının farkına varacaksınız. Ölüdeniz manzarası ayaklarınızın altındayken mis gibi Fethiye havasını içinize çekebilir bu eşsiz dakikaları hücrelerinize kadar hissedebilirsiniz. İniş sırasında ise sizleri Belcekız sahilinde bekleyen acente yetkilileri ve her türlü hadiyse karşın sizleri karşılıyor olacak. Kısacası yolcunun ve pilotun güvenliği ve havada ki takibi için her şey hazır olarak bekletiliyor. İnişte sadece sandalyeden kalkarcasına kalktıktan sonra belki birkaç adım atmanız gerekebilir bu heyecanın son demleri olan bu adımlarda hayat enerjinizi tekrar bulabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç paraşütü fiyatları sunulan özel hizmetler ve ricalar bir kenara bırakıldığında acenteler arasında büyük farklar göstermemektedir. Fethiye yamaç paraşütü fiyatları  100 150 dolar civarında verilen bir hizmet sektörüne sahiptir. Bu noktada bu heyecanı yaşamak için ödeyeceğiniz paranın kesinlikle karşılığını bulacağını ve sizlere güzel bir anı olarak geri döneceğini garanti ediyoruz. 30-35 dakika süren yamaç paraşütü fiyatları bu şekilde olmakla birlikte yolcu isteğine bağlı olarak uçuş süresi biraz daha uzun tutulabilmektedir. Eğer heyecanı en üst seviyede yaşamak isterseniz bazı çılgın hareketleri pilotunuza rica ederek gökyüzünde yaşayabilirsiniz.